Styl i szyk!

Archiwum: balsamy

balsamy

Najpopularniejsze kosmetyki od wieków są kupowane w większości przez kobiety

images
Kosmetyki od wielu lat są kupowane głównie przez kobiety, a w mniejszej ilości również przez mężczyzn. Mogą przybierać rozmaite formy. Ich zastosowanie również jest różne; kosmetyki dzieli się na służące do mycia (mydła, żele, płyny do kąpieli czy do demakijażu), do ochrony skóry (kosmetyki do opalania), nawilżania (kremy), zmiany zapachu (antyperspiranty, perfumy) oraz poprawiania wyglądu (wszelkiego rodzaju kosmetyki kolorowe).

Wypróbuj olej jojoba oraz kosmetyki z filtrem – chroń o swoją skórę

krem

Olej jojoba jest własną strukturą przybliżony do sebum emitowanego przez ludzką skórę. Zanadto mała ilość sebum cechuje skórę suchą, skłonną do zmarszczek. Dla takiej skóry olejek jojoba podmienia w pewnym sensie rzeczywiste sebum i zapobiega tym samym przesuszaniu cery. Cera zostaje należycie nawilżona, jest miękka i jędrna. Przy nadmiernym emitowaniu sebum cera jest tłusta i podatna na wypryski. W takim wypadku olej jojoba działa hamująco na naturalne wydzielanie łoju. Dzięki owej regulacji olej jojoba przyspiesza regenerację komórek skóry.

Czy usuwanie zarostu musi stale wyglądać tak samo?

golenie i kremy
Pielęgnacja skóry mężczyzny to na pewno niezmiernie drażliwe zadanie. Okazuje się w wielu przypadkach, że kolosalna część przedstawicieli płci męskiej nie lubi stosować jakichkolwiek środków ochronnych, przede wszystkim jeżeli dotyczy to skóry twarzy. Przez większość z nich wykorzystywanie specyfików uznawane jest za mało męskie. Na szczęście sytuacja w ostatnich latach uległa istotnej zmianie. Użytkowanie wszelkiego rodzaju kremów oraz balsamów jest na porządku powszednim.